Відеокамера DH-HAC-HFW1200RP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00004974) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HFW1200RP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00004974)
Код товару: TS_1821675
Про товар
2Мп HDCVI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 20 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Ф70х154 мм, 150 г
Форм-фактор
Циліндричні
Встановлення
Вулична
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
2.8 мм