Відеокамера DH-HAC-HFW1200TLP-A Dahua 2Mp f=2.8mm (10000001479) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HFW1200TLP-A Dahua 2Mp f=2.8mm (10000001479)
Код товару: TS_1821681
Про товар
2Мп 1080p HDCVI відеокамера. 1/2.7" CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 2.8 мм, кут огляду 103 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 80 м, вбудований мікрофон, Smart ІЧ; IP67, DC 12В / 3.2 Вт, 80,2x76,2x198,9 мм, 270г
Форм-фактор
Циліндричні
Встановлення
Вулична
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
2.8 мм