Відеокамера DH-HAC-HFW1209CP-LED Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00002823) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HFW1209CP-LED Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00002823)
Код товару: TS_1821684
Про товар
2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 2.8 мм, кут огляду 106 °; LED підсвічування 20 м, DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; метал+пластик, IP67, DC 12В ± 30 % / 3 Вт, 161 х 70 мм, 200г
Форм-фактор
Циліндричні
Встановлення
Вулична
Фізичний розмір матриці
1/2.8"
Фокусна відстань
2.8 мм