Відеокамера DS-2CE12DF0T-F Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00004425) - фото 1
Відеокамера DS-2CE12DF0T-F Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00004425)
Код товару: TS_1821235
Про товар
2Мп мультиформатна з діодним підсвічуванням; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.001 лк, 0 лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: DWDR, BLC, HLC; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, DC 12В / 4Вт, 194 × 78 × 74 мм, 516г
Характеристики
Бренд
Hikvision
Країна-виробник
Китай
Тип
HD-TVI
Форм-фактор
Циліндричні
Встановлення
Вулична
Тип об'єктиву
Монофокальний
Кількість мегапікселів
2 Мп
Роздільна здатність
1920 x 1080
Фокусна відстань
2.8 мм