Відеокамера DS-2CE12DFT-PIRXOF Hikvision 2Mp f=3.6mm (99-00001655) - фото 1
Відеокамера DS-2CE12DFT-PIRXOF Hikvision 2Mp f=3.6mm (99-00001655)
Код товару: TS_1821242
Про товар
2 Мп Turbo HD з PIR датчиком і сиреною. Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з підсвічуванням; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 83 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1 вих, PIR датчик (110 °) 11м, сирена; Видиме підсвічування - 40 метрів. IP67. DC 12В / 8.5Вт, 77х83х213 мм, 452 г
Фокусна відстань
3.6 мм