Відеокамера DS-2CE12DFT-PIRXOF28 Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00001910) - фото 1
Відеокамера DS-2CE12DFT-PIRXOF28 Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00001910)
Код товару: TS_1821250
Про товар
2 Мп мультиформатна ColorVu Turbo HD відеокамера з PIR датчиком; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 2МП CMOS; Чутливість: 0.0005 Люкс / F1.0 (день), 0 Лк з LED підсвічуванням; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 104 °); Функції: WDR 130dB, BLC, HLC, HLS; Тривога: 1вих, PIR датчик (110 °), світлова сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, DC 12В / 8.5Вт, 208х82х77 мм, 441г
Фокусна відстань
2.8 мм