Укр
Рус

Код товару: AR_3016743
Випрямляч для волосся Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist Straightener SF466LF0. Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дозволяє створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість та стиль. Наша співпраця – це універсальна колекція продуктів, створена для людей, які щодня хочуть мати результати з перукарні чи барбершопу. Всі вироби виконані у преміальному дизайні чорного кольору із фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 110 Вт |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для вертикальних локонів |
| Матеріал пластин | керамічні пластини |
| Функції | автовимкнення |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | дисплей |
| Вага | 0.4 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 140-210 °С |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Особливості | захист від перегріву, обертання шнура на 360 °, петля для підвішування, іонізація, іонний генератор |
| Розмір | 33 х 3.8 х 3.6 см |
| Тип управління | електронне |
| Час нагріву | 30 сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00