Укр
Рус

Код товару: AR_3019499
Цей вбудований вентилятор із корпусом білого кольору має потужність 15 Вт і продуктивність 70 м³/год. Модель придатна як для настінного, так і стельового монтажу. Завдяки максимальній швидкості обертання 2 400 об./хв ARDESTO BFC-100W забезпечує ефективну вентиляцію простору, підтримуючи комфортну атмосферу. Рівень шуму становить лише 30 дБ, що робить його практично непомітним під час роботи. Тиха робота – потужна вентиляція
Щодо конструкції: за висоти 150 мм глибина стінок вентилятора становить 21 мм, а короба – 71 мм. Діаметр короба – 98 мм, тож діаметр отвору в поверхні має бути 100 мм – жодних складних розрахунків.
ARDESTO BFC-100W – не просто функціональний пристрій, це вдалий елемент сучасного дизайну, який зробить простір затишнішим. Стильний, потужний та ефективний, він створений для тих, хто цінує комфорт та естетику в кожній деталі інтер’єру.
Особливості
| Тип | осьовий |
| Тип монтажу | настінний, стельовий |
| Оснащення | таймер |
| Діаметр труби | 98 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Продуктивність | 70 м³/г |
| Потужність | 15 Вт |
| Монтажна глибина | 7.1 см |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Габарити | 155 х 150 х 70 мм |
| Номінальна напруга | 230/50 В/Гц |
| Особливості | висока потужність всмоктування |
| Частота обертів | 2400 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
779 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00