Укр
Рус

Код товару: AR_3019502
Цей вбудований вентилятор із корпусом білого кольору має потужність 25 Вт і продуктивність 210 м³/год. Модель придатна як для настінного, так і стельового монтажу. Завдяки максимальній швидкості обертання 1 650 об./хв ARDESTO BFC-150W забезпечує ефективну вентиляцію простору, підтримуючи комфортну атмосферу. При цьому рівень шуму становить лише 35 дБ, що робить його практично непомітним під час роботи. Тиха робота – потужна вентиляція. Легкий монтаж без помилок
Щодо конструкції: за висоти 200 мм глибина стінок вентилятора становить 25 мм, а короба – 93 мм. Діаметр короба – 145 мм, тож діаметр отвору в поверхні має бути 150 мм – просте рішення, тож немає потреби в складних розрахунках.
ARDESTO BFC-150W – не просто функціональний пристрій, це вдалий елемент сучасного дизайну, який зробить простір затишнішим. Стильний, потужний та ефективний, він створений для тих, хто цінує комфорт та естетику в кожній деталі інтер’єру.
Особливості
| Тип | осьовий |
| Тип монтажу | настінний, стельовий |
| Оснащення | таймер |
| Діаметр труби | 145 мм |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Продуктивність | 210 м³/г |
| Потужність | 25 Вт |
| Монтажна глибина | 9.3 см |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити | 200 х 193 х 93 мм |
| Додаткові характеристики | таймер увімкнення й вимкнення |
| Номінальна напруга | 230/50 В/Гц |
| Особливості | тиха робота, висока потужність всмоктування |
| Частота обертів | 1650 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 119 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00