Інфрачервоний прожектор Voltronic LW12140IR45-220 на 12 діодів до 140 м кут огляду 45° - фото 1
Інфрачервоний прожектор Voltronic LW12140IR45-220 на 12 діодів до 140 м кут огляду 45°
Код товару: ST_835337
Про товар
Особливості:
  • працює від стандартної мережі змінного струму 220В, що дозволяє легко інтегрувати прожектор у вже існуючі системи електроживлення без додаткових адаптерів;
Робоча температура, °C: -35 ~ +40.
Кут підсвічування: 45°.
Довжина хвилі, нм: 850.
Кількість ІЧ-діодів: 12.
Матеріал: метал.
Напруга живлення/джерело живлення: AC 220 В.
Живлення AC: 220V.
Характеристики
Бренд
Voltronic
Країна-виробник
Тайвань
Встановлення
Накладні, Підвісні
Тип лампи
Інфрачервоні
Джерело живлення
Від мережі
Ступінь захисту
IP65
Потужність
25 Вт