Укр
Рус

Код товару: DW_2741004
Заклепник пневмогідравлічний AIRKRAFT AT-6015 підходить для заклепок з алюмінію, сталі та неіржавкої сталі. Призначений для професійної клепки та безперервної роботи.
| Діаметр заклепок | Матеріал заклепок | ||
| Алюміній | Сталь | Неіржавка сталь | |
| 2.4 мм (3/32") | ● | ● | ● |
| 3.0/3.2 мм (1/8") | ● | ● | ● |
| 4.0 мм (5/32") | ● | ● | ● |
| 4.8/5.0 мм (3/16") | ● | ● | ● |
| Розмір: | 2,4(3/32"), 3,2(1/8"), 4,0(5/32"), 4,8(3/16") |
| Довжина ходу: | 14 мм |
| Потужність тяги: | 220 Нм |
| Витрата повітря за заклепу: | 70 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/4" |
| Мінімальний повітряний шланг: | 5/16" |
| Розмір: | 273 мм |
| Вага: | 1.5 кг |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 296 ₴
-20%3 437 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00