Укр
Рус

Код товару: AR_3006283
EXTRADIGITAL BM300 (AAC2815) - універсальний інтелектуальний зарядний пристрій для NiCd, NiMH акумуляторів (пальчикові АА і мініпальчикові ААА) та Li-Ion акумуляторів (18650, 16340, 14500 та ін).
Зарядний пристрій Extradigital BM-300 дозволяє заряджати, розряджати, тестувати, вимірювати ємність, тренувати, розганяти не тільки АА і ААА акумулятори, але і Li-Ion акумулятори форматів 18650, 16340 (RCR123a), 16340 та ін.
Зарядний пристрій Extradigital BM-300 – кращий вибір при необхідності одночасної роботи з акумуляторами різних типів і розмірів!
Версія прошивки 2.2.
| Типорозмір акумуляторів | АА, ААА, С, D, R22 (крона), 18650, 18500, 17670, 17500, 14500, 16340, 10440 |
| Електрохімічна система акумуляторів | Li-ion, Ni-Mh, Ni-Cd |
| Живлення | від мережі |
| Індикація зарядки | дисплей |
| Максимальна кількість одночасно акумуляторів, що з | 4 |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без акумуляторів |
| Функції | захист від перегріву, захист від перезарядження |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматичний вибір зарядного струму | так |
| Вибір потужності струму для кожного каналу | так |
| Висота | 40 мм |
| Вихідна напруга | 1.5 В / 4.2 В / 9В |
| Глибина | 152 мм |
| Зарядний струм | 2000 мА |
| Окремий канал для заряду кожного акумулятора | так |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 272 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00