Укр
Рус

Код товару: AR_3010290
Зарядний пристрій Gembird 1xUSB-C PD20W + 1xUSB QC3.0 white (TA-UC-PDQC20-W-01)
Особливості:
Характеристики:
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | для планшета, для фітнес-браслета, для рацій, для геймпада, для екшн-камер, для смарт годинника, для ноутбука, для TWS навушників, для смартфона |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 1.5 А, 3 А, 2 A |
| Кількість USB портів | 1 x USB, 1 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A, 3 A, 1.5 A |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Особливості | функція швидкого заряджання, Захист від короткого замикання, стрибків напруги, надлишкового струму |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
344 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00