Укр
Рус

Код товару: AR_3025044
| Тип | для раковини |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | стаціонарний |
| Довжина виливу | 10.3 см |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.79 кг |
| Висота змішувача | 157 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Додаткові характеристики | гнучка підводка, керамічний картридж 28 мм з технологією GROHE SilkMove, GROHE WaterSaving SpeedClean аератор 5.7 л/хв, металевий важіль |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, шланги підведення води, донний клапан, кріплення, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кут обертання | 100° |
| Особенности | Г-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 34 мм |
| Тип душа | без душу |
| Фірмові технології | GROHE SilkMove, GROHE QuickFix Plus, GROHE SpeedClean, GROHE Long-Life Shine, GROHE WaterSaving |
| Ширина | 34 мм |
| Шланги підключення | 350 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 980 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00