Укр
Рус

Код товару: AR_3017037
| Тип | ультразвуковий |
| Основні функції | зволоження |
| Площа обслуговування | 25 м² |
| Продуктивність | 250 мл/г |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 3.1 л |
| Тип управління | сенсорне |
| Функції управління | автоматичне відключення, регулювання інтенсивності пара, таймер, автоматичний контроль вологості |
| Індикатори | вологості |
| Дизайн | класичний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24,5 х 18 х 18 см |
| Додатково | Налаштування рівня відносної вологості повітря: 45—90 %, Низьке енергоспоживання, Регулятор інтенсивності пара, Тиха робота, Гігростат (регулювання вологості), Заливання води зверху |
| Колір | білий |
| Особливості | верхній залив, таймер |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 190 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00