Укр
Рус

Код товару: AR_3017039
Ультразвуковий зволожувач повітря ARDESTO USH-H-65W забезпечує оптимальний рівень вологості в приміщенні до 40 м². Пристрій вирізняється сучасним дизайном, тож пасуватиме до будь-якого інтер’єру. Має зрозуміле електронне керування і місткий резервуар об’ємом 6,5 л. Конструкція зі знімною кришкою гарантує зручне використання і обслуговування. Модель забезпечує ефективне зволоження, продуктивність якого – 390 мл/год. Зволожувач оснащено таймером із налаштуванням від 1 до 8 год. З-поміж додаткових функцій – ароматизація, іонізація та нічний режим. 7 кольорів LED-підсвічування допоможуть створити комфортну атмосферу.
| Тип | ультразвуковий |
| Основні функції | зволоження, іонізація, ароматизація |
| Площа обслуговування | 40 м² |
| Продуктивність | 390 мл/г |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 6.5 л |
| Тип управління | сенсорне |
| Функції управління | дистанційне керування, таймер |
| Індикатори | вологості |
| Дизайн | класичний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.46 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 50,5 х 21 х 22,5 см |
| Додатково | пульт ДУ, Налаштування рівня відносної вологості повітря: 45—90 %, Низьке енергоспоживання, Регулятор інтенсивності пара, Тиха робота, Контейнер для ароматичної олії, Гігростат (регулювання вологості), Заливання води зверху |
| Колір | білий |
| Особливості | бактерицидна УФ-лампа, нічний режим, підсвічування, регулятор інтенсивності пари |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Час роботи при повному резервуарі | 16 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00