Укр
Рус

Код товару: AR_3017042
Тип - ультразвуковий, ароматизація, зволоження, 15 м², 20 мл/г, 10 Вт, 0.2 л, електронне, Кількість режимів роботи - 7, 200 х 90 х 130 мм, 0.57 кг, білий
| Тип | ультразвуковий |
| Основні функції | зволоження, ароматизація |
| Площа обслуговування | 15 м² |
| Продуктивність | 20 мл/г |
| Потужність | 10 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.2 л |
| Тип управління | електронне |
| Функції управління | автоматичне відключення, дистанційне керування |
| Індикатори | включення |
| Дизайн | креативний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.57 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 200 х 90 х 130 мм |
| Додатково | кабель живлення USB-USB Type C |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Колір | білий |
| Особливості | підсвічування, таймер, 7 вбудованих звуків природи |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 164 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00