Укр
Рус

Код товара: AR_3009933
Canyon OnPower 101 - портативний зарядний пристрій на 10 000 мАг, який має достатньо потужності, місткий акумулятор та підтримує швидку зарядку пристроїв максимальною потужністю 22,5 Вт. Оснащений одним роз'ємом USB Type-A та одним USB Type- C. Корпус пристрою доволі компактний, має стійке до пошкоджень покриття. Контроль роботи ґаджета демонструє дисплей.
Завдяки 2 портам і вбудованому кабелю Type-C OnPower 101 забезпечує максимальну гнучкість і зручність. Підтримує протоколи швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Це дасть змогу відновлювати енергію декількох пристроїв одночасно, а також зробить процес заряджання максимально швидким, простим та зручним. А технологія двосторонньої швидкої зарядки дозволяє заряджати одночасно і ваші пристрої, і навіть сам павербанк.
Універсальна батарея від Canyon дозволить тримати свою техніку завжди готовою до роботи, навіть при відсутності стабільного доступу до світла.
| Ёмкость | 10000 mAh |
| Назначение | для телефона, для планшета, для смарт-часов, для роутера |
| Источник заряда батареи | USB |
| Интерфейсы подключения (вход) | USB Type-C |
| Интерфейсы подключения (выход) | USB Type-C, 1 х USB |
| Особенности | Power Delivery 3.0, Power Delivery |
| Цвет | черный |
| Страна производитель | Китай |
| Выходной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 5 V, 9 V, 12 V |
| Входной ток | 3 A |
| Максимальная выходная мощность, Вт | 22.5 |
| Материал корпуса | термопластик |
| Также | павербанк для роутера |
| Гарантия | 2 года |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 185 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00