Укр
Рус

Код товару: AR_3009933
Canyon OnPower 101 - портативний зарядний пристрій на 10 000 мАг, який має достатньо потужності, місткий акумулятор та підтримує швидку зарядку пристроїв максимальною потужністю 22,5 Вт. Оснащений одним роз'ємом USB Type-A та одним USB Type- C. Корпус пристрою доволі компактний, має стійке до пошкоджень покриття. Контроль роботи ґаджета демонструє дисплей.
Завдяки 2 портам і вбудованому кабелю Type-C OnPower 101 забезпечує максимальну гнучкість і зручність. Підтримує протоколи швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Це дасть змогу відновлювати енергію декількох пристроїв одночасно, а також зробить процес заряджання максимально швидким, простим та зручним. А технологія двосторонньої швидкої зарядки дозволяє заряджати одночасно і ваші пристрої, і навіть сам павербанк.
Універсальна батарея від Canyon дозволить тримати свою техніку завжди готовою до роботи, навіть при відсутності стабільного доступу до світла.
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для смарт-годинників, для роутера |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 1 х USB |
| Особливості | Power Delivery 3.0, Power Delivery |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 185 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00