Укр
Рус






Код товара: AR_2997836
Рюкзак Canyon BPS-5 — чудовий вибір аксесуару на кожен день. Витончений у дизайні і створений для міста, рюкзак ідеально підійде для вашого 15-дюймового ноутбука. Завдяки загальному об’єму 22 літрів, в цей рюкзак можливо помістити багато інших речей — чого більш ніж достатньо, щоб повноцінно прожити свій день. Простір рюкзака забезпечує розміщення речей в чотири внутрішні кишені та в три зовнішні, з додатковою кишенею для пляшок. Спеціальне відділення для ноутбука виконано з матеріалу піни для додаткового захисту завдяки амортизації, а задня панель має товстий шар матеріалу. Рюкзак виглядає акуратно, плечові ремені - м'які на дотик, водостійкий матеріал від несприятливих погодних умов, має порт USB-A (кабель в комплекті!) для зарядки пристрою – комфорт і зручність використання, – вище очікувань.
| Рекомендуемый размер ноутбука | 15.6" |
| Способ закрытия | молния |
| Материал | полиэстер, полиуретан |
| Спинка | мягкая |
| Особенности | боковые карманы, регулируемые лямки |
| Цвет | черный |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1,5 кг |
| Внутренняя высота под устройство | 450 мм |
| Внутренняя ширина под устройство | 310 мм |
| Количество основных отсеков | 1 |
| Объем | 22 л |
| Гарантия | 2 года |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 197 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00