Укр
Рус






Код товару: AR_2997836
Рюкзак Canyon BPS-5 — чудовий вибір аксесуару на кожен день. Витончений у дизайні і створений для міста, рюкзак ідеально підійде для вашого 15-дюймового ноутбука. Завдяки загальному об’єму 22 літрів, в цей рюкзак можливо помістити багато інших речей — чого більш ніж достатньо, щоб повноцінно прожити свій день. Простір рюкзака забезпечує розміщення речей в чотири внутрішні кишені та в три зовнішні, з додатковою кишенею для пляшок. Спеціальне відділення для ноутбука виконано з матеріалу піни для додаткового захисту завдяки амортизації, а задня панель має товстий шар матеріалу. Рюкзак виглядає акуратно, плечові ремені - м'які на дотик, водостійкий матеріал від несприятливих погодних умов, має порт USB-A (кабель в комплекті!) для зарядки пристрою – комфорт і зручність використання, – вище очікувань.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер, поліуретан |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | бічні кишені, регулируемые лямки |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1,5 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 450 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 310 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 22 л |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 197 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00