Укр
Рус

Код товара: AR_3024045
LED світильник накладний квадрат VIDEX 24W 5000K Black
Світильник накладний VIDEX - є джерелом якіснішого освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому чудово поєднується з підвісними або натяжними потолками, а монтаж не викликає труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємний рівномірний світло. Усі світильники відрізняються своєю екологічністю. Дані світильники мають тонкі рамки, що вигідно вирізняють їх з-поміж інших аналогів. Його розміри становлять лише 264x264x29мм. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу – 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1920 лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура – 5000К (максимально приближень до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно висвітлити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечити стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Источник света | светодтодная (LED) панель |
| Тип светильника | настенный, потолочный |
| Назначение | внутреннее освещение |
| Форма | квадратная |
| Тип монтажа | накладной |
| Мощность | 24 Вт |
| Световой поток | 1920 Лм |
| Цветовая температура | 5000 K |
| Питание | 220 - 240 В |
| Smart-управление | нет |
| Цвет | черный |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Влагозащита | нет |
| Длина кабеля | кабель отсутствует |
| Класс защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 120° |
| Лампа в комплекте | есть |
| Рабочая температура | -20°C - +40°C |
| Размеры | 264 x 264 x 29 мм |
| Срок службы | 30 000 часов |
| Гарантия | 2 года |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 646 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00