Укр
Рус

Код товару: AR_3024045
Світильники ТМ Delux серії AKL застосовуються для знищення таких небажаних гостей, як комарі, мухи та іншої дрібної літаючої живності. Встановлена в прилади інсектицидна лампа своїм світінням приваблює комах, які пролітаючи до неї, через решітку під напругою гинуть від електричного розряду. Загиблі комахи потрапляють в спеціальний піддон, з якого з легкістю видаляються. Світильники можуть застосовуватися в побутових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях, а також зовні приміщень при забезпеченні захисту від попадання вологи.
| Джерело світла | ультрафіолетова лампа |
| Тип світильника | для знищення комах |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | прямокутна |
| Тип монтажу | підвісний, переносний |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 200 Лм |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Цоколь лампи | G13 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | срібло |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.25 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | 0°С - +40°С |
| Розміри | 490 х 285 х 105 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 646 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00