Укр
Рус

Код товару: AR_3026599
Мото акумулятор Bosch 6СТ-9 Аз 0 986 FA1 030 - це надійне та ефективне джерело енергії для вашого мотоцикла, водного мотоцикла, мопеда, скутера та снігохода. Розроблений провідним брендом Bosch, цей акумулятор забезпечує стабільне та довговічне живлення, підтримуючи безперебійну роботу вашого транспортного засобу.
Основні характеристики:
Застосування: ідеально підходить для мотоциклів, водних мотоциклів, мопедів, скутерів і снігоходів, забезпечуючи стабільне електроживлення в різноманітних умовах.
Обираючи мото акумулятор Bosch 6СТ-9 Аз 0 986 FA1 030, ви інвестуєте в надійність і продуктивність електроживлення вашого мототранспорту, гарантуючи безпеку та надійну роботу в кожній поїздці.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 9 Агод |
| Пусковий струм | 100 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли, водні мотоцикли, скутери, мопеди, снігоходи |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 139 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.13 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 831 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00