Укр
Рус

Код товару: AR_3026600
Мото акумулятор BOSCH FA106 6СТ-12Ah Аз (0 986 FA1 060) — це надійне джерело енергії для мотоциклів, скутерів та іншої мототехніки, що потребує стабільного запуску та безперебійної роботи електросистем.
Основні характеристики:
Мото акумулятор BOSCH FA106 6СТ-12Ah Аз (0 986 FA1 060) — ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, довговічний і перевірений часом акумулятор для свого мотоцикла.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 12 Агод |
| Пусковий струм | 200 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли, моторні човни, водні мотоцикли, квадроцикли, скутери, мопеди, снігоходи |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 591 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00