Укр
Рус

Код товару: AR_3026589
Акумуляторні батареї Champion виробляються в Польщі. Виробничі лінії заводу повністю автоматизовані, що виключає брак внаслідок людського фактору. Контрольний зразок готової партії піддається необхідним тестам і контрольним вимірами, такий підхід призводить до високої надійності батарей і їх точній відповідності заданим характеристикам. Заводські характеристики акумуляторних батарей Champion повністю відповідають сучасним вимогам автовиробників.
В основі виробництва стартерних батарей Champion лежить сучасна кальцієва технологія, що збільшує стійкість до корозії, знижує рівень розряду в період бездіяльності і збільшує пускові характеристики при збереженні стандартних габаритних розмірів. Корпус батареї виготовлений з міцного пластику для захисту решіток від вібрації і руйнувань. Дані акумулятори можна використовувати для руху по пересіченій місцевості, не боячись за цілісність і працездатність. Кришка і корпус герметично з'єднані, що запобігає протіканню активної речовини. Акумуляторні батареї Champion мають мінімальну витрату води в процесі експлуатації, таким чином вони не вимагають контролю рівня електроліту протягом усього терміну служби.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 50 Агод |
| Пусковий струм | 450 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 055 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00