Укр
Рус

Код товару: AR_3026556
Акумулятор Exide AGM пропонує неймовірну надійність і термін експлуатації, легко витримує холодні зими та інші суворі умови. Акумулятор повністю необслуговуваний. Початкове заливання електроліту потрібне тільки під час запуску. Акумулятор зроблений із використанням технології AGM та ідеально підходить для більшості застосувань, зокрема для максіскутерів.
Переваги:
Технологія AGM з абсорбувальним сепаратором зі скловолокна гарантує батареї високі стартерні характеристики й безпеку герметизованої конструкції. Перед початком роботи батарея потребує активації електролітом, що входить до комплекту. Після просочення електроліту і підзаряджання батарея готова до роботи. Електроліт, зв'язаний у сепараторі AGM, дає нагоду експлуатації за нахилів до 45°. Акумулятори не потребують контролю рівня електроліту й доливання впродовж усього терміну експлуатації.
Потрібне початкове заливання!!!
Інструкції щодо заливання електроліту:
Підготовка:
Видаліть червону захисну смужку з акумулятора. Зніміть кришку з паковання з електролітом. Кришку збережіть, не проколюйте і не знімайте ущільнення.
Вирівнювання:
Вирівняйте паковання з електролітом відносно отворів у корпусі акумулятора.
Заливання:
Злегка натискайте паковання в напрямку донизу доти, поки не відбудеться проколювання ущільнення. Електроліт витече в комірки акумулятора (у цю мить ви побачите бульбашки повітря). Зачекайте, поки електроліт повністю не заповнить комірки, після чого дайте акумулятору постояти принаймні 30 хвилин.
Зняття ємності з електролітом:
Злегка струсіть паковання з електролітом і переконайтеся в тому, що весь електроліт використано. Обережно вийміть паковання з електролітом і видаліть його безпечним способом. Витріть пролитий електроліт із поверхні акумулятора.
Установлення кришки:
Кришка від паковання з електролітом. Обережно накрийте отвори в корпусі акумулятора кришкою, знятою з паковання з електролітом.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 9.5 Агод |
| Пусковий струм | 130 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.4 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 322 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00