Укр
Рус

Код товару: AR_3026571
Батарея виготовлена за Са/Са, експандерною (просічно-розтяжною) технологією. TAB Polar забезпечує найбільшу потужність під час холодного пуску двигуна та виняткову надійність. Це висококласна батарея, призначена для всіх типів транспортних засобів.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 60 Агод |
| Пусковий струм | 600 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Тип корпусу | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | кальцієвий (Ca/Ca) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 14.5 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 211 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00