Укр
Рус



Код товару: AR_3001436
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 90OA001B2500Q, 90XB29OABT00000Q, 90_XB29OABT00000Q, 90 XB29OABT00000Q, A32-1015, A31-1015, 90_OA001B2500Q, 90 OA001B2500Q, 90-OA001B2500Q, 90OA001B2300Q, 90_OA001B2300Q, 90 OA001B2300Q, 90-OA001B2300Q, 90-XB29OABT00000Q |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 202.7 x 49.55 x 21.45 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 496 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00