Укр
Рус



Код товару: AR_3001486
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 5200mAh, кількість комірок - 6 cell, напруга - 10.8V, 0.325 кг
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | NB430659 |
| Вага | 0.325 кг |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 56 Wh |
| Розміри | 200 x 20 x 65 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 559 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00