Укр
Рус

Код товару: AR_3001490
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 4400mAh, кількість комірок - 6 cell, напруга - 10.8V, Чорний
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | A31-X401, A32-X401, A41-X401, A42-X401 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 47 Wh |
| Розміри | 270 x 42 x 22 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 640 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00