Укр
Рус

Код товару: AR_3002354
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 6200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | AM06XL AM06 AMO6 AMO6XL HSTNN-IB8G L07350-1C1 L07044-855 AM06095XL HSN-Q12C |
| Вага | 0.395 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.55V |
| Розміри | 100 x 250 x 25 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 920 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00