Укр
Рус


Код товару: AR_3001534
Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Аккумулятор для ноутбука LENOVO ThinkPad T440 (45N1127) 10.8V 5200 mAh PowerPlant (NB00000252) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 121500146, 121500147, 121500148, 45N1124, 45N1125, 45N1126, 45N1127, 45N1128, 45N1129 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 56 Wh |
| Розміри | 206 x 54 x 24 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 221 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00