Укр
Рус


Код товару: AR_3001485
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 4000mAh, кількість комірок - 6 cell, напруга - 10.8V, Чорний
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4000mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 43 Wh |
| Розміри | 200 x 106 x 6 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 637 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00