Укр
Рус

Код товару: AR_3010011
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Xiaomi, модель - Xiaomi Mi4i, Xiaomi Mi4, ємність - 3000mAh, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 3,7V, 69,5 х 55,72 х 5,23 мм, сірий, Сумісна
| Призначення | для телефону |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | Xiaomi |
| Ємність | 3000mAh |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | сірий |
| Модель | Xiaomi Mi4i, Xiaomi Mi4 |
| Напруга | 3,7V |
| Партномер | BM32 |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 69,5 х 55,72 х 5,23 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00