Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12200L5 12 V 20 Ah ( 181 x 76 x 166 (168) ), 5,4 kg, Grey, Q4/192 - фото 1
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12200L5 12 V 20 Ah ( 181 x 76 x 166 (168) ), 5,4 kg, Grey, Q4/192
Код товару: TP_1831915
Про товар
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12200L5 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це акбі MERLION!Застосування:• джерела безперебійного живлення• у сонячних та вітрових установках;• у телекомунікаціях та промообладнанні;• в електростанціях;• у системах резервного освітлення• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексівХарактеристики:• Кількість елементів: 6• Напруга: 12 В• Номінальна ємність: 20 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C• Внутрішній опір 14 мОм• Тип клем: L5• Максимальний струм розряду: 200 А (5 секунд)• Максимальний зарядний струм: 6 A• Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С• Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С• Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент• Діапазон робочих температур:- розряд: 10°C ~ 60°C- заряд: 10 ° C ~ 50 ° C- зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C• Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C• Матеріал корпусу: пластик• Саморозряд:- може зберігатись до 6 місяців при температурі 25°C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25°C.• Розміри:- Довжина: 180 мм- Ширина: 78 мм- Висота: 165 мм- Висота з клемами: 168 мм• Маса: 5,400 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
Бренд
Merlion
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%