Укр
Рус

Код товару: AR_3010020
Особливості
| Призначення | для рації |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | Motorola |
| Ємність | 3200 mAh |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 145 г |
| Колір | чорний |
| Модель | Motorola DP2600, Motorola XIR-P6600, Motorola XIR-P6620, Motorola GP328D, Motorola GP338D, Motorola GP333 8D LKP, Motorola DGP8050, Motorola DGP5050, Motorola APX4000, Motorola DP4400, Motorola DP4401, Motorola DP4600, Motorola DP4601, Motorola DP4800, Motorola DP4801, Motorola APX2000, Motorola SRX2200, Motorola APX1000, Motorola APX3000, Motorola XPR7000E, Motorola XPR3000, Motorola XPR3300, Motorola XPR3500, Motorola XPR7000, Motorola XPR7350, Motorola XPR7380, Motorola XPR7550, Motorola XPR7580, Motorola DP2400 |
| Напруга | 7,4V` |
| Партномер | PMNN4491, PMNN4493A, PMNN4409, PMNN4407, NNTN8129, PMNN4448, PMNN4424, NNTN8128 |
| Примітка | High-copy (репліка) |
| Розмір | 115 х 55 х 20 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 567 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00