Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 11
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016) - фото 12
Акустична система REAL-EL S-410 Black (EL121200016)
Код товару: AR_3002492
Про товар
Акустична система REAL-EL S-415 — потужне звучання та стильний дизайн!
REAL-EL S-415 забезпечує чисте та насичене звучання завдяки двосмуговій системі, яка відтворює як високі, так і низькі частоти з максимальною деталізацією. Корпус із дерева (MDF) підсилює акустичні властивості, створюючи відчуття природного, потужного звуку. Система підтримує безпровідне підключення по Bluetooth і має провідний роз'єм 3.5 мм для зручного підключення до різних пристроїв. Додатково передбачено роз'єм для навушників із автоматичним перемиканням режиму, а регулятор низьких частот дозволяє легко налаштувати глибину басів.
Типакустичні колонки
Підключеннядротове, бездротове
Установкаполична
Кількість каналів2.0
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення90 Гц
Роз'ємиAUX, mini Jack 3.5 mm
ІнтерфейсиBluetooth, Bluetooth 5.0
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт20, 12
ОснащенняLED підсвічування, регулювання гучності
Живленнямережа
Матеріал корпусудеревина (MDF)
Країна виробникКитай
Вага1.3 кг, 1.7 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом