Укр
Рус

Код товару: AR_3025985
Автолампи Osram це високоякісні автолампи для їзди на "кожен день" з високими показниками годин / роботи. Лампа Osram - перевірена роками і отримала найкращі відгуки автомобілістів.
| Тип | D3S |
| Вид | ксенонова |
| Цоколь | PK32d-5 |
| Призначення | головне освітлення |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Колірна температура | 4150 K |
| Кількість ламп в упаковці | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 42 В |
| Ресурс роботи | 3000 г |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 648 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00