Автоматичний вимикач Voltronic M1-250/2300Z/250A - фото 1
Автоматичний вимикач Voltronic M1-250/2300Z/250A
Код товару: AR_3017378
Про товар
Опис
• Електроенергетика
• Електротехніка
• Будівництво
• ЖКГ
Загальні характеристики:
• Кількість полюсів: 2
• Номінальний струм: 250A
• Номінальна напруга: 500В
• Здатність, що вимикає: 25кА
• Робоча температура: від -25 до +60 градусів.
• Ступінь захисту: IP65
Номінальний струм250А