Укр
Рус

Код товару: AR_3009964
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, вихідний струм - 3 A, 2.25 A, розмір - 147 х 67 х 27 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 394 г, Колір - чорний
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для ноутбука |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, З вбудованим кабелем, 67 W |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 394 г |
| Вихідний струм | 3 A, 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Вхідний струм | 2 A, 3 A, 2.25 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 67 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 147 х 67 х 27 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 095 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00