Укр
Рус

Код товару: AR_3009923
| Ємність | 30000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Quick Charge 3.0, Power Delivery |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 657 г |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 2 А, 1.5 А, 2.5 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 139 x 69 x 42 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00