Укр
Рус

Код товару: AR_3009976
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, microUSB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 2 A, матеріал корпусу - пластик, Колір - білий
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB, microUSB, 2 x USB Type-C |
| Особливості | цифровий дисплей, З вбудованим кабелем |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 10 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
982 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00