Укр
Рус

Код товару: AR_3009943
Ємність - 5000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, вихідний струм - 4.5 A, розмір - 103 × 71.6 × 9.4 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 123 г, Колір - чорний
| Ємність | 5000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Qi |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 123 г |
| Вихідний струм | 4.5 A |
| Вхідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 103 × 71.6 × 9.4 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 892 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00