Укр
Рус

Код товару: AR_3009938
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 160 х 80 х 60 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 950 г, Колір - чорний
| Ємність | 40000 mAh |
| Призначення | для роутера, для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB, 2 x USB Type-C |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, цифровий дисплей, Power Delivery |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 950 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2.22 A, 1.67 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 1.5 A, 3 A, 2 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 160 х 80 х 60 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 054 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00