Укр
Рус

Код товару: AR_3009941
Зовнішній акумулятор Intenso XS20000 вражає своїм неймовірно компактним дизайном, пропонуючи безліч різних можливостей застосування. Завдяки наявності виходів USB-A та Type-C павербанк дозволяє заряджати всі сучасні смартфони та інші мобільні пристрої. Завдяки компактному та зручному дизайну павербанк можна легко транспортувати, він поміститься у будь-якій куртці, кишені чи сумочці. Зовнішній акумулятор оснащений літієво-полімерним акумулятором ємністю 20000mAh.
Павербанк продовжує час роботи мобільного телефону у режимі розмови на кілька годин. Завдяки висоті всього 13 см, павербанк можна легко зберігати у сумці навіть під час використання. Тому павербанки незамінні, особливо у тривалих поїздках, на фестивалях чи ділових зустрічах, де мобільні пристрої використовуються постійно, а розетки трапляються досить рідко. В комплект поставки входить кабель для заряджання USB-A – Type-C.
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 1 х USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 340 г, 343 г |
| Вихідний струм | 3.1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від повного розряда, захист від перевантаження по струму |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 128 х 70 х 25.2 мм, 70 x 128 x 25.2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 479 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00