Укр
Рус

Код товару: AR_3009919
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, сонячна батарея, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Wireless Charger, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - метал, пластик, Колір - помаранчевий
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB, сонячна батарея |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB, Wireless Charger |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Quick Charge 3.0 |
| Колір | помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Захист | багаторівнева система захисту, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00