Укр
Рус

Код товару: AR_3009966
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, розмір - 141 x 69 x 16.8 мм, вага - 224 г, Колір - білий
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для смарт-годинників, для роутера, для ноутбука |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Quick Charge 3.0, Power Delivery |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 224 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Розмір | 141 x 69 x 16.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00