Укр
Рус

Код товару: AR_3009955
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 175 г |
| Вихідний струм | 2.33 A, 3 A, 2.5 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 3 A, 1.67 A, 2.22 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 35 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір | 76 х 63.5 х 26.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 567 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00