Укр
Рус

Код товару: AR_3016086
Блендер GORENJE HBC802QW оснащений двигуном постійного струму, економічний та надійний. Надійний потужний двигун вас не підведе. Він заощадить електроенергію та прослужить довго. Знімна насадка-блендер. Просте використання та очищення. Після завершення роботи просто зніміть занурювальну насадку та промийте під проточною водою. Крім того, блендер не потребує багато місця для зберігання. Ніж із чотирма лезами. Гострий та довговічний Інноваційна форма ножа з чотирма лезами з нержавіючої сталі дозволяє швидко та ретельно перемішувати, подрібнювати та змішувати інгредієнти.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.5 л |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 397 х 65 х 54 мм |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | ергономічна ручка, плавне регулювання швидкості |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 566 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00